Oda 1802, Changqing Uluslararası Ticaret Bldg, No. 8, Hongcheng Yolu. Nanchang, Jiangxi, Çin, 330046
iyi kalite Taş Mutfak Tezgahı satış için
iyi kalite Taş Mutfak Tezgahı satış için
2016'dan bu yana Dubai'deki projelerim için Montary'den çok sayıda aritificial mermer fayans kapları aldım. Kalitesini muhteşem ve teslimatı siteme hızlı ve güvenli buldum. Çok iyi bir işbirliğimiz var ve birlikte iş yapmaya devam edeceğiz.

—— Tony Kassis

Nico, Çin tedarikçileriyle iş yaptığım en zeki adam. Karşılaşabileceğimiz önümüzde bütün problemleri çözebilecek altın satışlar. Bu yüzden Montary ile işbirliği yapmak için çok rahatım ve güvenilir bir tedarikçi olduklarını düşünüyorum.

—— Foliots

Birkaç Çin tedarikçisinden Nanoglass vanitytops satın alırdım. Ama dürüst olmak gerekirse, Montary'nin niteliği en iyisidir. Güzel cilalı kenarları ve eklem dikişlerini diğerlerinden daha iyi yaparlar. Bu sene Montary'ye daha fazla sipariş verdim.

—— Tina

Ben sohbet şimdi

Nanchang Montary Industrial Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Nanchang Montary Industrial Co., Ltd. Nanchang Montary Industrial Co., Ltd. Nanchang Montary Industrial Co., Ltd. Nanchang Montary Industrial Co., Ltd. Nanchang Montary Industrial Co., Ltd. Nanchang Montary Industrial Co., Ltd. Nanchang Montary Industrial Co., Ltd. Nanchang Montary Industrial Co., Ltd.
Ofis Binası Ofis Toplantı Salonu Xiamen Taş Fuarı xiamen fuarı Xiamen Fuarı Xiamen Fuarı Xiamen Fuarı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar : Montary
No. Çalışanları : 300~400
Yıllık satış : 15,000,000-20,000,000
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 70% - 80%
Montary, 2001 yılında çeşitli doğal ve yapay taşların uzmanı Bay Huang Yu tarafından kuruldu. Çin'deki zengin tecrübeli teknisyenleri ve işçileri bir araya getirerek en iyi taş ürünlerinin hayata geçirilmesini sağladık. Müşterilerimizin geri bildirimlerini şu anda doğal mermer, granit, aritificial taş, nano kristalize cam ve diğer aksesuarları içeren ürün yelpazemize dahil ediyoruz . Fiyatlarımızı rekabetçi tutmak için müşterilere doğrudan satış yapıyoruz . Ve 2015 yılında 18 milyondan fazla yıllık satış ile. Satışlarımızı daha fazla ülke ve bölgeye harcamaya hazırız. Daha iyi ürünleri dünyaya getirmek.

İletişim bilgileri
Nanchang Montary Industrial Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Edison Chou

Tel: 86-791-88857196

Faks: 86-791-88857108

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)